Executive Search

People, their work, and the values ​​they create are at the center of our professional world. And because we have it all well mapped and thoroughly experienced, we can find or replace almost anyone for you, optimize work processes, protect your personnel agenda, and much more. We have a wealth of experience, a network of contacts, and we dare to undertake even the so-called “hard-to-fill” positions.

Služby

Executive & Profesional Search
V současné době je toto nejefektivnější metoda pro získání talentů na pracovním trhu.  Přímé vyhledávání je vhodné pro pozice řídících pracovníků ve středním až vrcholovém managementu a odborníků / specialistů.
Benchmarking & Marketmaping
Benchmarking je metoda podobná přímému oslovení, kdy pro zákazníka porovnáme interního kandidáta s potenciálem na pracovním trhu. Marketmaping je metoda využívající informací získaných z pracovního trhu pro vytvoření nové pozice u klienta tak, aby byla konkurence schopná.
Recruitment Process Outsourcing
Klienti mohou  přesunout veškeré náborové aktivity nebo jen určité části náboru na našeho konzultanta, který pak vystupuje jako interní náborový specialista. Tato služba je vždy přizpůsobena individuálním potřebám klienta.
HR Consulting & Audit
Jsme tu pro Vás i v oblasti profesionální analýzi současné personální situace u Vás ve společnosti a to včetně návrhu na optimalizaci firemních struktur, rozdělení kompetencí, popisů pracovních pozic, způsobů řízení lidských zdrojů, plánování kariér a rozvoje klíčových zaměstnanců.
Employer Branding
Klientům pomáháme s budováním značky dobrého zaměstnavatele. Pozitivní zkušenosti s náborovým procesem jsou pro mnohé z talentů jedním z kritériích pro rozhodování. Avšak nezapomínejme na promyšlenou personální komunikaci a to nejen se stávajícími, budoucími, ale i bývalými zaměstnanci.

Projekty

CHC Partners již nabízí široké portfolio služeb a pokrývá téměř celé spektrum trhu. Naše projekty jsou zastoupeny ve všech odvětvích trhu:  

Aktuality

O nás

Společnost CHC Partners navazuje na podnikatelské začátky z roku 1997 skupiny specialistů, zaměřujících se na přímé vyhledávání pozic středního a vyššího managementu. Chceme být Vaším spolehlivým partnerem a důvěryhodným poradcem v oblasti personálních služeb. Za posledních deset let jsme:
získali více jak 90 klientů
a obsadili téměř 200 pracovních pozic
dlouhodobě spolupracujeme s téměř 20 klienty

Lidé v CHC Partners

Potřeby našich klientů jsou často velmi rozsáhlé i specifické. Široké portfolio služeb dokážeme poskytovat díky specializovaným konzultantům, kteří velmi dobře znají své odvětví, mají v něm zkušenosti a orientují se v aktuálním dění na pracovním trhu.
Andrea Vacková
Andrea Vacková

Senior Consultant

Phone: +420 222 990 215 Mob.: +420 606 492 555 vackova@chcpartners.cz

  Martina Štěpařová
  Martina Štěpařová

  Senior Consultant

  Phone: +420 222 990 215 Mob.: +420 725 772 685 steparova@chcpartners.cz

   Lucia Kubalová
   Lucia Kubalová

   Consultant

   Phone: +420 222 990 215 Mob.: +420 727 971 452 kubalova@chcpartners.cz

    Kontaktujte nás

    Adresa
    Vinohradská 1597/14 130 00 Praha 3 - Vinohrady
    Kontakty
    E-mail: info@chcparners.cz Phone: 222 990 215